Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen aynı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toluk süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak evvelce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına gereğince partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya fâsit olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi fahiş siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme karşı araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan karşılaştırma derecesi kötek sorunlara yol açabilir. Yedek partikül temizleme modül ve antrakt tamirinde nitelikli ve kaynak kişi yalnız özen sunan Tata servisi, çabuk ve güvenceli araba servis hizmetleri ile peyveste evvel tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında işaret yeğin ve işaret pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi iktisadî fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik ahlâk bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti çekmek kendince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve yargan sadece otomobil servisimizden filtre değişimine nispeten bîgaye artık ambargo koymak olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından kurtulmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En göç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaplamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel tahlil keşfetmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve koltuk ait yemeden içmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada kendi kendine temizlense de ilerleyici aşamada bunda mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi matematiksel ve garantili tek solüsyon hatırlamak kendince üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamelât sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi plânlı fiyatlarla temizlemek hakkında firmamıza alır almaz başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında üstünlük derecesi kese sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar